הירשמו לצפיה ב-1000 פתרונות מפורטים

שלום!

שמי יונית ריס. למדתי תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב ותואר שני במתמטיקה באוניברסיטת בן גוריון. בשנים האחרונות תרגלתי קורסי חדו”א שונים בבן גוריון ונבחרתי למתרגלת מצטיינת. מהתגובות ומהפירגון הרב שקיבלתי מהסטודנטים, הבנתי שהצלחתי למצוא את השיטה, שמפשטת ומסבירה בצורה הטובה ביותר את החומר והופכת אותו לקל וברור. החלטתי לשתף את כל הידע שצברתי ולהעלות תרגילים ופתרונות מפורטים שלהם, כולל הסברים וסרטונים, כדי לעזור לכמה שיותר סטודנטים. 

לצערי, פגשתי הרבה סטודנטים מתוסכלים מעומס החומר בקורס ומשעות התרגול המעטות. באתר תוכלו ליהנות מתרגול נוסף, זמין בכל עת ללא הגבלה. אני משקיעה בכל פתרון ומקפידה שיהיה איכותי, מקיף ומפורט, כדי שיהיה מובן ומועיל ככל האפשר. 

התרגילים באתר רלוונטיים לכל קורסי החדו”א הנלמדים היום: חדו”א א 1, חדו”א א 2, חדו”א ב 1, חדו”א ב 2, חדו”א ג 1, חדו”א ג 2, חדו”א ד, חדו”א להנדסה, ועוד. כמו כן, יש קורסים, שלא נקראים חדו”א, אבל חופפים בחלקם בחומר של חדו”א (במיוחד קורסים שבשמם יש את המילה ‘מתמטיקה’). לכן, שווה לבדוק וליהנות מתרגול גם בעבורם.

כדי שתלמדו רק את החומר הרלוונטי לכם ולא תבזבזו זמן מיותר, התאמתי את הנושאים באתר על פי הקורסים הנלמדים באוניברסיטאות ובמכללות. היכנסו לרשימת הקורסים, בחרו את הקורס שלכם והתחילו ללמוד רק את מה שאתם צריכים.

אני ממליצה ללמוד לפי הנושאים המופיעים בדפי התרגילים של הקורס שלכם, ולא לפי סדר הנושאים שבאתר. כמו כן, כל תרגיל קיבל כותרת ארוכה וברורה, הכוללת מספר תרגיל, את הנושא שלו ומידע חשוב אודותיו, כדי שתלמדו רק את החומר הרלוונטי לכם.

אם אתם רוצים תרגילים בנושאים נוספים או עוד תרגילים מנושא מסוים, אני מזמינה אתכם לשלוח לי ואני אשמח לעזור! 

מילה קטנה לסיום, הרעיון לאתר עלה אחרי שסטודנטים רבים התלוננו בפניי שאין חומר איכותי בעברית באינטרנט, ושאין להם הרבה כסף לשלם לאתרים המציעים עזרה בתשלום גבוה. אני משקיעה זמן רב בהעלאת הפתרונות באתר ועושה מאמצים שהפתרונות יהיו גם מובנים וברורים ככל האפשר וגם במגוון רחב של סוגי שאלות ורמות קושי.

התשלום הסמלי עבור מנוי לאתר נועד להחזיר חלק מהשקעה זו, ויעזור לי להמשיך ולהעלות עוד פתרונות מפורטים וסרטונים לאתר שיעזרו לכם להצליח בבחינה.

אז אם עזרתי לכם להבין את החומר, אשמח לתרומה צנועה של כוס קפה כאן, שתיתן לי בוסט של אנרגיה בהעלאת הפתרון הבא 🙂

בהצלחה בקורס ובבחינה!

יונית

בנוסף לאתר חדו”א אני כותבת את התכנים ומנהלת את האתרים הבאים:

גאונצ’יק – הכנה למבחני מחוננים

לומדניה – הכנה אונליין למבחן מחוננים

בריין באז – דפי עבודה לילדים

אתר לימוד לוח הכפל – KEFEL.CO.IL

موقع دراسة جدول الضرب – jadwal-aldarb.com

התחילו ללמוד חדו”א עכשיו

כדאי ללמוד ביחד - שתפו עכשיו