הירשמו לצפיה ב-1000 פתרונות מפורטים

תקנון

השותפים שלנו חשובים לנו מאוד. אנחנו עושים את המרב כדי להתנהל עם השותפים שלנו בכבוד ובהגינות. אנחנו מבקשים מהשותפים שלנו לנהוג באותה מידה. כתבנו את התנאים הבאים כשטובת העסק וטובת השותפים בראש מעייננו במקביל לשמירה על שמו הטוב של העסק.

אם יש לכם שאלות או טענות, אל תהססו לפנות אלינו בטופס הבא.

תנאי שימוש

אנא קראו את כל ההסכם מתחילתו עד סופו.

זהו הסכם בינך לבין יונית ריס – בעלת אתר חדו”א אונליין.

בהסכמה לתנאים אלו אתם מצהירים כי קראתם והבנתם את תנאי ההסכם ושאתם אחראים לקיים את כל התנאים שבהסכם.

אנו שומרים על הזכות לא לאשר כל שותף ועל הזכות לדחות שותף לאחר אישור שלנו בכל עת אם נקבע כי הטראפיק של השותף לא מתאים לתוכנית השותפים שלנו, כולל טראפיק מהמקורות האלה:

 • אתרים בעלי תוכן למבוגרים
 • אתרים בעלי תוכן שכולל אלימות
 • אתרים בעלי תוכן שמקדם אפליה על רקע גזעי, מיני, דתי, לאומי, נכות, העדפה מינית.
 • אתרים בעלי תוכן שמעודד פעילויות לא חוקיות
 • אתרים שמאגדים חומרים לא חוקיים ללא זכויות יוצרים או שמעודדים אחרים לשתף חומרים
  בניגוד לחוקי זכויות יוצרים.
 • אתרים שכוללים את שם האתר או שמות דומים שעלולים להטעות את הגולשים לחשוב
  שמדובר באתר חדו”א אונליין.
 • אתרים שבכל דרך שהיא לא חוקיים, פוגעים, מאיימים, מטרידים, משמיצים, דוחים.
 • אתרים שכוללים תוכנות שמאפשרות קבלת הפניות משותפים אחרים של החברה.
 • אתרים שכוללים תוכנה להשתלת הזיהוי של השותף במחשבים של הגולשים כך שכל תנועה
  שלהם תיוחס לו.
 • אתרים שדומים במראה לאתר חדו”א אונליין באופן שיגרום לגולשים לחשוב שמדובר באתר של יונית ריס
  חדו”א אונליין.
 • חל איסור מוחלט לשווק באמצעות אתרי pop-under כדוגמא:: http://adf.ly
 • חל איסור מוחלט לשווק באמצעות קידום ממומן בגוגל תחת מילות המפתח הבאות בנוסף לכל אזכור של המילים הבאות הן בכותרות והן בטקסטים או בכל מקום אחר במודעות ממומנות בנוסף לכל וריאציה אפשרית למילות מפתח אלו, לחלק ממילות מפתח אילו ולכל שפה אחרת של מילות מפתח אילו: “חדו”א אונליין”, “hedva online”

בתור שותף של החברה תקבל את כל העזרה הדרושה ואת כל החומרים הנחוצים כדי להצליח ולהביא תנועה איכותית לאתר ולקבל עמלה על כל רכישה באתר.

השותף הוא האחראי המלא על התכנים ממקור התנועה שלו (אתר, דיוור, קבוצת/דף/פרופיל פייסבוק, פורום או כל מקור תנועה אחר)  על פי החוק מבחינת זכויות יוצרים וחוקים אחרים.

במקרה והשותף מדוור קמפיינים לנרשמים ברשימת התפוצה שלו עליו לפעול לפי כל חוקי הספאם, והוא יישא באחריות על כל תלונה או תביעה בנושא.

החברה מחזיקה בזכות לבדוק מדי פעם את התנועה של השותפים על מנת לוודא שהיא מתאימה לתנאי השימוש ותעדכן את השותפים אם לדעתה יש לתקן/לשנות/להוסיף/להוריד פרטים בפעילות. כמו כן, היא יכולה להפסיק את הפעילות בכל רגע.

חדו”א אונליין מחזיקה בזכות להפסיק את ההסכם ואת השותפות מיידית וללא הודעה מוקדמת במידה וגילתה כי השותף פעל במרמה או השתמש לרעה בתוכנית השותפים בכל דרך שהיא. במקרים כאלו החברה לא תוכל לאשר מכירות שהגיעו באמצעים לא כשרים.

הסכם זה יתחיל עם אישור השותף על ידי החברה וימשיך כל עוד לא הופסק.

ההסכם יכול להסתיים בכל עת על ידי הודעה בכתב של החברה או של השותף. בנוסף, ההסכם יופסק מיידית בכל מקרה של הפרה של השותף.

יונית ריס, בעלת אתר חדו”א אונליין, שומרת על הזכות לשנות את תנאי השימוש בתוכנית השותפים בכל עת ועל דעתה בלבד. הודעה תימסר בכתב לכל השותפים במקרה של שינויים בתנאים. אם לא תסכים לתנאים החדשים, השותפות תסתיים.

יונית ריס, בעלת אתר חדו”א אונליין, אוסרת על השותפים לבצע פרסום ממומן עם שם המותג שלה במדויק או עם טעיות כתיב בכל פלטפורמה.

השותף יוכל לעקוב אחר כניסות ומכירות דרך מערכת ניהול השותפים. כמו כן, יוכל לעקוב אחר התשלומים דרך המערכת. התשלומים מועברים ב-15 לחודש הראשון הקרוב בתנאי שהסכום לתשלום הוא מעל 200 שקלים. למשל: שותף שסכום העמלות שצבר עבר את ה – 200 ש”ח בסוף חודש ינואר יקבל ב – 15 לפברואר את התשלום.

למען הסר ספק, עמלת השותף תשולם אך ורק על שווי הרכישה בפועל לאחר הנחות אחרות.

אופן התשלום הוא בהעברה בנקאית לחשבון השותף / העברה באמצעות אפליקציית תשלומים / תשלום פייפאל, בתוספת מע”מ עבור חשבונית מס או ללא תוספת מע”מ עבור קבלה לעוסקים פטורים. לא יתקבלו לתוכנית עסקים שאינם רשומים או פטורים.

הקוקיס תקפים ל-30 יום בלבד מרגע ההפניה הראשונה. לקוח שרכש מוצר לאחר תקופה זו, גם אם יזוהה כרוכש דרך שותף מסוים – השותף לא יקבל עמלה במקרה זה.

במקרה שבו לקוח רכש מוצר והופנה ע”י שני גורמים שונים או יותר, הגורם הראשון הוא הקובע לטובת חישוב העמלה.

החברה לא מקבלת פרסומים באמצעים לא חוקיים ולא כשרים כמו ספאם מכל סוג. בכל מקרה של פרסום פסול החברה תפסיק את ההסכם עם השותף ולא תעביר לו כספים.

כדאי ללמוד ביחד - שתפו עכשיו